EXTÉRIA – Fleet management 

KIA MOTORS FLEET

Auta pro všechny obchodní manažery – zviditelní Vás a zlepší Vaše obchody!

EXTÉRIA síť poradenských kanceláří nabízí svým obchodním manažerům mnoho výhod. Nadstandartní finanční ohodnocení, efektivní produktové a obchodní vzdělávání a hlavně atraktivní vozový firemní park. Přidejte se k nám a začněte využívat auta, která Vám nikdo jiný výhodněji nenabídne.

  • Každých 24 měsíců nové vozidlo
  • Nájezd až 30 000 Km ročně
  • Možnost využít aut i pro soukromé účely
  • Polep vozidla po celou dobu provozu
  • Nízké náklady na provoz vozidla

EXTÉRIA HOLIDAY – dovolená

EXTÉRIA HOLIDAY

EXTÉRIA HOLIDAY

Každý rok EXTÉRIA uděluje pro nejúspěšnějšího obchodního manažera, regionálního manažera a majitele kanceláře a jejich partnery motivační dovolenou EXTÉRIA HOLIDAY.

Mezi destinace patří Řecko, Španělsko, Dubaj, Mexiko, Srí Lanka.

Zážitky, které Vám nikdo nevezme. Za dobře odvedenou práci Vás patřičně odměníme. Nekonečné písečné pláže, slunce, společnost skvělých lidí.

To vše máte na dosah ruky.

EXTÉRIA je vždy hrdá na své spolupracovníky a ty nejlepší z Vás odměňuje každý rok exotickou luxusní dovolenou EXTÉRIA HOLIDAY.

Začátkem roku TOP obchodníci a majitelé kanceláří EXTÉRIA, odjedou na luxusní exotickou 7 denní dovolenou do luxusního plážového hotelu v Dubaji na Palmovém ostrově s nedalekým vodním parkem Aquaventura. Celý resort evokuje atmosféru tropické Polynésie, kdy venkovní prostory resortu jsou ponořeny do bohaté zeleně s četnými vodními prvky a bohatou kuchyní a barem na pláži All inclusive. Zde budou vychutnávat zasloužený odpočinek po dobu jednoho týdne.

EXTÉRIA dbá o své spolupracovníky a je připravena si Vás hýčkat v luxusu na písčitých plážích ! Chcete se o tom přesvědčit i Vy ? Naberte v roce 2018 ten správný vítr do plachet, staňte se TOP obchodníkem sítě EXTÉRIA v rámci celé ČR.

Prodloužený víkend – EXTÉRIA LEADERS CLUB pro nejlepší

Nejlepší manažer/ka a asistentka podpory manažera z oblasti Čech a z oblasti Moravy soutěží každý kvartál v rámci EXTÉRIA LEADERS, který vždy pořádáme spolu s jedním z našich obchodních partnerů.

EXTÉRIA LEADERS

EXTÉRIA LEADERS CLUB

Manažer/ka za nejlepší obrat po dobu 3 měsíců dostávají poukaz na prodloužený víkend v Čechách nebo zahraničí s relaxačním programem, kam jsou pozváni i s partnerkou nebo s partnerem.
Nejlepší asistentka podpory manažera/ky kanceláře v celkovém hodnocení za 3 měsíce dosahuje nejlepších výsledků, získává poukaz na prodloužený víkend v Čechách nebo v zahraničí s relaxačním programem, kam jsou pozvání i s partnerkou nebo s partnerem.

Relaxační a odpočinkový zážitek za dobrou práci na dosah ruky.

Motivační soutěže pro všechny

Děláte svou práci a ještě za to dostanete hodnotné ceny ? Vy ne? Naši spolupracovníci sítě EXTÉRIA ano. Společnost odměňuje ipady, iphony, kávovary, atd.

Pravidelné semináře a školení

Všichni členové sítě EXTÉRIA mají možnost účastnit se pravidelných školeních obchodních a produktových školení, které školí odborníci a profesionálové v oboru.

Dále pořádáme dvakrát do roka radu franchisantů (majitelů poboček), kde se mohou potkat s kolegy, řediteli, poradci a školitelé a samozřejmě i s vedením společnosti. Seminář je plný informací o výsledcích, cílech společnosti a večerní zábavy.

EXTÉRIA – Výroční kongres společnosti

Protože u EXTÉRIE to není jen práce, ale taky i zábava, všichni spolupracovníci v rámci sítě EXTÉRIA vč. centrály jsou zváni na celorepublikový Výroční kongres s pestrým programem, vyhodnocením nejlepších a taky zábavou na účet firmy. Poděkování celé firmě EXTÉRIA za jejich výsledky.