Chceš spojit a zúročit svou praxi nabyté zkušenosti s obchodováním a vedením lidí ? Vedeš tým obchodníků, finančních poradců, makléřů a hledáš nový business? U nás můžeš. Odstartuj svou kariéru a staň se regionálním manažerem/kou pro oblast jižní a severní Moravy.

Náplň práce

  • Hlavní náplní bude budování a rozvíjení nových poboček EXTÉRIA pro každý okres (nábor nových franchisantů) ve svěřeném regionu
  • Vaší starostí bude, aby Vám svěřená oblast dostávala tu nejlepší péči a dosahovala vysokých zelených čísel nejen v obratech, ale i u ostatních ukazatelů
  • stanete se příkladným lídrem pobočkám, které budete podporovat, inspirovat, motivovat, rozvíjet a pomáhat majitelům budovat tým manažerů na svěřených pobočkách
  • spolupráce (kaučing) s jednotlivými majiteli poboček, rozvoj jejich obchodních znalostí a manažerských dovedností
  • vyhledávat a identifikovat nové obchodní příležitosti a možnosti spolupráce v regionu
  • vyhodnocování rentability poboček a pomáhat nerentabilním pobočkám sítě dosahovat zelených čísel
  • sledovat konkurenci ve svěřeném regionu, tak abychom naši službu pro klienta vylepšovali a byli vždy krok před konkurencí
  • aktualizace provozní příručky franchisového konceptu
  • účast na výstavách a prezentacích franchisového konceptu na veřejnosti
  • úzce spolupracovat s centrálou společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • chcete zažít úspěch a kariéru v úspěšné expandující společnosti
  • obchodní praktické zkušenosti s přímým prodejem a řízením týmu obchodníků, případně sítě
  • schopnost maximálního zaměření na plnění cílů společnosti
  • analytickou, komunikativní a vůdčí osobnost s aktivním obchodním a pozitivním myšlením
  • máte vlastnosti zkušenosti správného lídra
  • umění naslouchat lidem a ochotu pomáhat
  • selský rozum a obchodního ducha
  • reprezentativní vystupování a odpovídající prezentační dovednosti
  • spolehlivost, zodpovědnost, férovost a upřímnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • trestní bezúhonost
  • řidický průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • možnost seberealizace v lídrovské pozici v expandující společnosti s přátelskou atmosférou
  • síť poboček v rámci České a Slovenské republiky
  • pokud budete dobří nebude to jediná pracovní pozice u nás
  • ohodnocení v závislosti na obchodních výsledcích svěřeném regionu
  • váš příjem je neomezený a záleží jen na Vás kolik chcete vydělávat
  • bonusová složka odměny, motivační soutěže, firemní dovolené a wellness, teambuildingové akce
  • fixní plat po celou dobu spolupráce s neomezenými bonusovými odměnami za výsledky
  • profesní rozvoj díky odborným, obchodním a manažerským školením v Extéria Akademii
  • rozšíření znalostí a dovedností v zákonné oblasti BOZP a PO, kde jsem lídrem na trhu.
  • svůj pracovní čas si budete řídit a plánovat sami
  • mobilní telefon s neomezeným voláním, notebook, firemní vozidlo, atd.

Pokud Vás naše nabídka zaujala dejte nám o sobě vědět – pomáhejte a vydělávejte s námi!

Staňte se Regionálním manažerem/kou, čekáme právě na Vás ! Zašlete nám svůj životopis s fotem na eliasova@exteria.cz, a my Vám poskytneme na osobní schůzce všechny informace pro Vaše rozhodnutí.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis s fotem pomocí formuláře vpravo.
Příběhy zaměstnanců, kteří vyrostli u nás najdete zde.