Projekt manažera/ku franšízy

Extéria je nejrychleji rostoucí společností v zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany v ČR. Náš jedinečný franšízový koncept EXTÉRIA MARKET se každým dnem rozrůstá do všech okresů v České a Slovenské republice.

Hledáme do týmu: „Projekt manažera/ku“

Hledáme samostatnou a reprezentativní osobnost, kterou baví komunikace s partnery pro podnikání pod značkou Extéria Market. Hledáme obchodně zaměřeného člověka se zkušeností s prezentací širšímu publiku. Dokáže navázat vztah při jednání se zájemci o podnikání.

Náplň práce:

  • Řízení projektu expanze značky EXTÉRIA MARKET na trh v ČR
  • Spolupráce s asistentkou
  • Vyhledávání cílové skupiny lidí pro podnikání
  • Prezentace franšízy zájemcům (investorům)
  • Vést jednání se zájemci o podnikání k podpisu Franšízové smlouvy
  • Pomoc s aplikací provozní příručky pro otevření pobočky
  • Spolupráce s marketingovým oddělením
  • Reporting majiteli společnosti

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komunikační a prezenční dovednosti na vysoké úrovni
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Reprezentativní vystupování
  • Obchodní myšlení a samostatnost
  • Aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr (HPP nebo IČ)
  • Fixní mzda a motivující platové ohodnocení dle výsledků
  • Příjem z obratu otevřených poboček EXTÉRIA MAREKT
  • Možnost kariérního růstu na ředitelskou pozici
  • Osobní automobil, notebook, mobil
  • Prostor pro uplatnění kreativních nápadů
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karty, ranní káva)
  • Nástup možný ihned

Nabízíme vám novou kariérní příležitost v projektu franšízy EXTÉRIA, která expanduje z ČR na zahraniční trhy. Pošlete nám svůj životopis s fotem, těšíme se na vás!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám životopis a my se Vám ozveme.

Podívejte se na video, jak to u nás funguje: www.youtube.com/watch?v=KouF7BJpid8

Personalistka: Ing. Lucie Ploticová, e-mail: personalni@exteria.cz, tel. číslo: +420 558 273 577

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Nabízíme Vám novou kariérní příležitost u rychle rostoucí a expandující franchisové společnosti v ČR.

Pošlete nám svůj životopis s fotkou a my Vám poskytneme na osobní schůzce všechny informace pro Vaše rozhodnutí. Těšíme se na vás!

Související články:

Asistent/ka pro domlouvání schůzek – Ostrava

EXTÉRIA je nejrychleji rostoucí společností, která poskytuje klientům outsourcing pro oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany v ČR s expanzí do evropských zemí s centrálou v Ostravě …

PR Asistentka marketingu

Baví tě komunikovat na sociálních sítích? Ovládáš skvěle jazyk a stylistiku? Jsi kreativní? Hledáme právě tebe pro správu firemní sociální sítě, kde můžeš realizovat spoustu svých …

    Přiložte CV, motivační dopis apod.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt