S námi jste vždy úspěšní, pokud sami budete chtít!

Budujte svou kariéru v prestižním oboru Bezpečnosti práce a požární ochrany, zajistíme Vám Vaší znalost produktu, podporu v začátku formou plánu adaptace na každou pracovní pozici u naší společnosti, v které Vás povede vyškolený a profesionální pracovník.

Čím je Extéria pro zaměstnance:

 • ikona-kariera-1

  Jsme největší korporace na BOZP a PO v ČR

  otevřeme 12 nových franšízových EXTÉRIA MARKETŮ v ČR a 8 na Slovensku do konce roku 2020 s více jak 130 spolupracovníky se 4 700 smluvních klientů, kteří využívají outsourcing BOZP, PO a nově Životní prostředí franšízových poboček konceptu EXTÉRIA.

 • ikona-kariera-2

  Zobchodujeme přes 1000 nových klientů ročně

  Každý rok využije outsourcing BOZP a PO díky unikátnímu know-how EXTÉRIA přes 1 000 nových klientů z řad firem, úřadů, škol, zdravotnictví, atd. což znamená, že každý den uzavíráme 3-8 nových smluv na BOZP, PO, ŽP.

 • ikona-kariera-3

  2 406 000 klientů v databázi

  Máme denně aktualizovanou databázi do které každý den přibude 125 nových kontaktů – potenciálních klientů společnosti EXTÉRIA.

 • ikona-kariera-4

  Extéria Akademie pro Vaši znalost zákonného produktu BOZP a PO i kariéru

  Naše společnost má unikátní systém vzdělávání, díky kterému získáte praxi, znalosti produktu BOZP a PO, odbornost a kariérní růst. Naučíme Vás vše potřebné pro Vaši práci u EXTÉRIE.

 • ikona-kariera-5

  Unikátní technologie – BOZPIS

  Celá společnost EXTÉRIA, využívá unikátní a sofistikovaný software BOZPIS, který nemá na území České republiky konkurenci. Jedna z jeho hlavních výhod je že ho vyvíjí vlastní tým programátorů.

 • ikona-kariera-6

  Absolventi jsou vítání, hledáme právě Vás

  U nás získáte praxi, odbornost pro Váš kariérní růst u naší společnosti Extéria. Naše programy podpory a adaptace Vám pomohou v začátku. Máme pro Vás přichystány benefity a firemní dovolenou, wellness víkendy pro dva, atd.
  Více na proabsolventy.exteria.cz