Chcete mít kompletní a přehlednou dokumentaci BOZP a PO? Nechte si ji vypracovat odborníky

Stejně jako pro velké a malé podniky platí zákonná povinnost zajistit ve své firmě bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP) a požární ochranu (PO), tak ani živnostníci, školní instituce, zdravotníci či státní správa se této povinnosti nevyhnou.

I na tohle myslela společnost EXTÉRIA, a proto pro vás vytvořila rychlý a detailní přehled veškeré dokumentace, bez které se jako podnikatel neobejdete. Najdete ho na e-shopu bozprychle.cz, kde si vyberete balíček, který vám padne přesně na míru.

Díky vzorné dokumentaci BOZP se už v noci nebudete budit strachy a obávat se nečekané kontroly z oblastního inspektorátu práce. Ušetříte si tím nejen spoustu starostí, ale především spoustu peněz kvůli vysokým pokutám za nedodržení bezpečnostních a požárních předpisů. Pro více informací z oblasti bezpečnosti prácepožární ochrany navštivte web www.exteria.cz a už vám nic důležitého neunikne.

Mohlo by vás také zajímat:

Související články:

Co je nového v oblasti BOZP pro rok 2024?

V minulém roce proběhla významná změna způsobu stanovení hodnoty bodu pro odškodnění za pracovní úraz či nemoci z povolání. Vláda nově stanovila hodnotu bodu na 1 % průměrné …

Co je nového v oblasti BOZP pro rok 2024?

Chci informační schůzku