Chcete mít kompletní a přehlednou dokumentaci BOZP a PO? Nechte si ji vypracovat odborníky

Stejně jako pro velké a malé podniky platí zákonná povinnost zajistit ve své firmě bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP) a požární ochranu (PO), tak ani živnostníci, školní instituce, zdravotníci či státní správa se této povinnosti nevyhnou.

I na tohle myslela společnost EXTÉRIA, a proto pro vás vytvořila rychlý a detailní přehled veškeré dokumentace, bez které se jako podnikatel neobejdete. Najdete ho na e-shopu bozprychle.cz, kde si vyberete balíček, který vám padne přesně na míru.

Díky vzorné dokumentaci BOZP se už v noci nebudete budit strachy a obávat se nečekané kontroly z oblastního inspektorátu práce. Ušetříte si tím nejen spoustu starostí, ale především spoustu peněz kvůli vysokým pokutám za nedodržení bezpečnostních a požárních předpisů. Pro více informací z oblasti bezpečnosti prácepožární ochrany navštivte web www.exteria.cz a už vám nic důležitého neunikne.

Mohlo by vás také zajímat:

Související články:

Co jsou muskuloskeletální poruchy a jak jim předejít?

Muskuloskeletální poruchy patří mezi nejběžnější zdravotní potíže v Evropě, které souvisejí přímo s prací. Jsou také nejčastější příčinou pracovní neschopnosti. O co vůbec jde a jak jim lze předcházet? …

Co jsou muskuloskeletální poruchy a jak jim předejít?

Rizikový hluk na pracovišti

Hluk patří mezi rizika, která jsou na pracovišti opomíjená. Vystavování se hluku v dlouhodobém měřítku přitom může mít negativní důsledky na vaše zdraví. Co vám při …

Rizikový hluk na pracovišti

Chci informační schůzku