Chcete ve firmě ušetřit? Mějte v pořádku vedenou dokumentaci BOZP a PO

Každý podnikatel nerad platí zbytečné výdaje ve vlastní firmě. Pokud tomu tak skutečně je, proč řada z nich stále nemá vyřešenou BOZP a PO na svém pracovišti? To ostatně potvrdily také údaje z provedených statistik, které ukázaly, že až 40 procent podnikatelů nemá vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu na svém pracovišti.

Nešetřete na důležitých věcech

Špatně zpracovaná či zcela chybějící dokumentace BOZP a PO může podnikatele přijít pěkně draho. V případě neohlášené kontroly ze strany státní správy hrozí totiž nepřipraveným živnostníkům a firmám tučné pokuty. Částky se mohou vyšplhat až do několika milionů korun. Taková výše pokuty už může být pro řadu drobných živnostníků zcela likvidační. Dobře si proto rozmyslete, jestli vám těch pár tisícovek, které je potřeba do dokumentace BOZP a PO investovat, stojí za tak vysokou pokutu.

Kdo je připraven, není překvapen

Pokud se ve firmě snažíte ušetřit, kde to jen jde, začněte primárně s bezpečností práce. Pořiďte si balíček BOZP od firmy EXTÉRIA, která jej ušije na míru vašemu podnikání. Díky tomu budete mít bezpečnost práce a požární ochranu pod jednou střechou kompletně zpracovanou.

Proč investovat do balíčku BOZP?

Po zakoupení BOZP balíčku firmy EXTÉRIA vás navštíví technik BOZP a PO, který provede školení zaměstnanců, předá vám zpracovanou dokumentaci ke školení a seznámí se s vaším pracovištěm. Díky tomu bude moct přizpůsobit veškeré bezpečnostní předpisy přímo vaší provozovně a pracovním rizikům, která se zde nacházejí a ohrožují tak zdraví zaměstnanců. Na základě analýzy pracoviště vám technik EXTÉRIE předá kompletně zpracovanou dokumentaci BOZP a PO. Ať už vás pak navštíví ohlášená či neohlášená kontrola z OIP, KHS či HZS, nemusíte se obávat, že by dokumentace neodpovídala přesně vaší oblasti podnikání. S komplexním balíčkem služeb BOZP a PO se tak vyhnete jakýmkoliv sankcím a zároveň ušetříte za vysoké pokuty, což už rozhodně stojí za investici.

Svěřte se do rukou odborníků na bezpečnost práce

Rozhodli jste se zainvestovat do správně vedené dokumentace BOZP a PO a vyhnout se tím vysokým pokutám? Pak se obraťte na firmu EXTÉRIA, která je odborníkem na oblasti BOZP a PO již více než 10 let. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 720 023 709 nebo rovnou navštivte náš web, kde si vyberete BOZP balíček, který odpovídá přesně vašemu podnikání.

Přečtěte si další tipy a aktuality v oblasti BOZP a PO:

Související články:

Co je nového v oblasti BOZP pro rok 2024?

V minulém roce proběhla významná změna způsobu stanovení hodnoty bodu pro odškodnění za pracovní úraz či nemoci z povolání. Vláda nově stanovila hodnotu bodu na 1 % průměrné …

Co je nového v oblasti BOZP pro rok 2024?

Chci informační schůzku