Firma EXTÉRIA nenechá své klienty na holičkách

Dnešní prazvláštní doba plná pravidel, nařízení a restriktivních omezení není jednoduchá snad pro nikoho z nás. Do chaosu plného neustálých změn v testování se proto naši obchodníci EXTÉRIA MARKETŮ rozhodli vnést trochu světla a svým klientům podat pomocnou ruku. Nová opatření totiž všem provozovatelům stravovacích zařízení nařizují kontrolovat bezinfekčnost hostů a zákazníků všech provozoven. To znamená jen další starosti a výdaje, které jdou na hlavu těmto provozovatelům.

A právě proto se naši obchodníci rozhodli pomoct a přidat ruku k dílu. Svým klientům nyní nově poskytují k dokumentaci BOZP také antigenní testy jako benefit, který mohou využít nejen pro otestování sebe a svých zaměstnanců, ale také pro své hosty. Věříme, že tím alespoň částečně vytrhneme trn z paty všem našim klientům. Ti jsou totiž z neustálých změn a nových omezujících nařízení už stejně unavení jako my. 

Přečtěte si další novinky v oblasti BOZP a PO:

Související články:

Provozujete hotel? Tyhle základní doporučení požární ochrany platí i pro vás!

Hotely a další jiná ubytovací zařízení jsou velmi specifická v rámci bezpečnosti a požární ochrany. Musí totiž splňovat podmínky pro zachování bezpečnosti nejen pro své zaměstnance, ale i hosty. I proto jsme pro zvědomnění sepsali tyto nejdůležitější základní body, které by každé ubytovací zařízení mělo splňovat.

Provozujete hotel? Tyhle základní doporučení požární ochrany platí i pro vás!

S mazlíčkem do zaměstnání? Je to dobrý nápad?

Možnost vzít svého zvířecího kamaráda s sebou do zaměstnání se stává jedním ze zaměstnaneckých benefitů u stále více a více zaměstnavatelů. V České republice jsou představiteli například pracoviště internetového prohlížeče Seznam.cz nebo pražská pobočka společnosti Mars, konkrétně divize Royal Canin.

S mazlíčkem do zaměstnání? Je to dobrý nápad?

Chci informační schůzku