Firma EXTÉRIA nenechá své klienty na holičkách

Dnešní prazvláštní doba plná pravidel, nařízení a restriktivních omezení není jednoduchá snad pro nikoho z nás. Do chaosu plného neustálých změn v testování se proto naši obchodníci EXTÉRIA MARKETŮ rozhodli vnést trochu světla a svým klientům podat pomocnou ruku. Nová opatření totiž všem provozovatelům stravovacích zařízení nařizují kontrolovat bezinfekčnost hostů a zákazníků všech provozoven. To znamená jen další starosti a výdaje, které jdou na hlavu těmto provozovatelům.

A právě proto se naši obchodníci rozhodli pomoct a přidat ruku k dílu. Svým klientům nyní nově poskytují k dokumentaci BOZP také antigenní testy jako benefit, který mohou využít nejen pro otestování sebe a svých zaměstnanců, ale také pro své hosty. Věříme, že tím alespoň částečně vytrhneme trn z paty všem našim klientům. Ti jsou totiž z neustálých změn a nových omezujících nařízení už stejně unavení jako my. 

Přečtěte si další novinky v oblasti BOZP a PO:

Související články:

Co je nového v oblasti BOZP pro rok 2024?

V minulém roce proběhla významná změna způsobu stanovení hodnoty bodu pro odškodnění za pracovní úraz či nemoci z povolání. Vláda nově stanovila hodnotu bodu na 1 % průměrné …

Co je nového v oblasti BOZP pro rok 2024?

Chci informační schůzku