Kdo všechno jsou klienti EXTÉRIE?

Povinnost vedení a dodržování BOZP a PO platí pro každého podnikatele, ať už se jedná o právnickou či fyzickou osobu. V současné době máme přes 5 tisíc klientů, kteří na naše služby spoléhají. Kdo všechno jsou naši klienti EXTÉRIE?

Výši sankcí za porušení udává Zákon č. 251/2005 Sb., (Zákon o inspekci práce)který v případě, že dojde ke zjištění, že daná osoba nerespektuje a nedodržuje předpisy BOZP, udává pokutu až do výše 2 000 000 Kč. 

OSVČ bez zaměstnanců

Část klientů tedy tvoří drobní živnostníci, kteří podnikají sami na sebe. Může se také časem stát, že klient, který začínal jako drobný živnostník, začne nabírat zaměstnance a stejně jako jakoukoliv další změnu, i tuto je třeba v dokumentaci BOZP a PO promítnout.

Přečtěte si také: Povinnost BOZP a PO se netýká jen velkých firem.

OSVČ se zaměstnanci, firmy

Další segment klientů tvoří firmy (malé i střední), které většinou mají do 100 zaměstnanců. Tito klienti mohou být z různých odvětví: administrativa, výroba, služby, lékařství, stavebnictví, obchodní řetězce, telekomunikace, doprava, skladování nebo IT.

Státní a soukromé instituce, obce, úřady

Specifickým zákazníkem jsou poté státní a soukromé instituce: ať už jde o mateřské či základní školy, státní a příspěvkové organizace, divadla, obecní domy, městské a obecní úřady.

Naším zákazníkem tedy může být drobný živnostník, stejně jako jednatel velké korporace či starosta obce. Pro každého z nich jsou pravidla nastavená stejně a ani jednoho neminou. Na nás je jim poskytnout prvotřídní servis v oboru, který je v případě, že jej nebudou řešit, může stát až miliony korun na pokutách.

Svým zákazníkům tedy nabízíme možnost vypracování a aktualizace směrnic, poskytnutí bezpečnostního značení, předkontroly a naši následnou přítomnost u hlášených kontrol.

Proč jsou předkontroly důležité?
Vyhněte se pokutám za chybějící revize!

Související články:

Ani nový klient se nečekané kontroly bát nemusí!

Nahlásila se k vám do firmy kontrola a nevíte si rady? I s takovou situací si dokážeme rychle poradit. U společnosti zabývající se opravou zemědělských strojů se na udání ohlásila …

Ani nový klient se nečekané kontroly bát nemusí!

Požární stěny je také potřeba správně zaznačit

Na začátku května navštívil náš technik pracoviště pivovaru před plánovanou kontrolou HZS. Na předkontrole klasicky prošel veškerou dokumentaci, požárně bezpečnostní řešení stavby a následně i pracoviště. V …

Požární stěny je také potřeba správně zaznačit

Chci informační schůzku