Zkušenost a recenze klienta EXTÉRIE s kontrolou KHS v lakovně

Dne 11.9.2019 se nahlásila kontrola z Krajské hygienické stanice odboru Hygieny práce do společnosti, která se zabývá práškovým lakováním s působností v Plzeňském kraji. Výkon státního zdravotního dozoru kontrola plnění povinností podnikajících osob fyzických a právnických k ochraně veřejného zdraví.

Při zahájení kontroly byla technička Extérie, která předkládala veškeré dokumenty. První dokument, který kontrola z KHS chtěla vidět bylo rozhodnutí KHS ohledně kategorizaci prací a vyhodnocení pracovních rizik pro jednotlivé pracovní profese. Smlouvu s poskytovatelem pracovně lékařských služeb, kontrolu pracoviště lékařem, periodickou osnovu školení zaměstnanců z BOZP a PO a směrnici OOPP. Vše důkladně pročetl a provedl kontrolu vstupních lékařských prohlídek.

Poté jsme se přesunuli na prohlídku provozu, hodně se ptal. Chtěl vidět šatny a zázemí pro zaměstnance, lékárničku. Prohlídl si lakovací box u kterého chtěl vidět dokumentaci.

Kontrola proběhla bez závad.

Podívejte se na další zkušenosti klientů se společností Extéria a jejich recenze najdete zde:

Recenze a zkušenost klienta při kontrole HZS ve firmě na výrobu a montáž dřevostaveb Praha

Zkušenost klienta a jeho recenze při kontrole OIP ve firmě na kovoobrábění Ostrava

Recenze a zkušenosti klienta v kovoobrábění a CNC strojů při kontrole Inspektorátu práce

Recenze a zkušenost klienta v autoservisu v Praze při kontrole OIP

Kontrola OIP Restaurace Praha – zkušenost a recenze klienta

Recenze Exteria od klienta na Obecním úřadu – Pracovní úraz pracovníka veřejnoprospěšných prací

 

Se společností Extéria spolupracuji déle jak 5 let a za celou dobu jsem s nimi neměl žádný problém. Vždy mi se vším vyšla vstříc technička a kdykoliv mi poradila na telefonu nebo mailem na moje dotazy. Rád bych tedy i já jako majitel firmy vyjádřil svou zkušenost s firmou Extéria a jejich profesionálními službami BOZP a požární ochrany. Rád přispěji na jejich stránky svou recenzí a zkušeností při kontrole, které nás při podnikaní potkávají. Myslím, že každý podnikatel by měl využít takovou službu a mít o starost méně. Vše za mě řeší firma Extéria a já se věnuji jen všednímu chodu firmy. Klient z Plzně.

Hodnocení klienta

Související články:

Jak dopadla pražská půjčovna u inspekce?

U půjčovny stavební mechanizace se nahlásila kontrola HZS, proto jsme v Extérii neváhali a vydali se na potřebnou předkontrolu. Na ní náš technik detailně prošel veškerou dokumentaci …

Jak dopadla pražská půjčovna u inspekce?

Chci informační schůzku